KONST / Litografier / Färglitografi 13862041
nr 1386 2041
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/125, daterad 1993. Motivet: 36x30cm, yttermått inklusive ram: 50x41cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:01:17
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
22 mar
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe